پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

شنبه 6 آذر 1400 | Saturday 27 November 2021

‍ 

ویرا- بازرس کل استان ایلام به افرادی که با اهمال در انجام وظایف خود در موضوع نهاده‌های دامی و مرغ زنده اقدام به واسطه گری و اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی می‌نمایند، هشدار داد.

🔹هواسی در نشست ستاد تنظیم بازار استان که با حضور استاندار ایلام برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از رسیدگی به مشکل کمبود و افزایش قیمت مرغ در قالب تشکیل پرونده برای متخلفان گفت: انحراف در توزیع نهاده ها، وجود واسطه گری در تولید و توزیع مرغ زنده و ضعف‌های نظارتی از دلایل عمده افزایش قیمت و کمبود مرغ در استان بوده است.

🔹وی ادامه داد: دلالان نهاده‌های دامی و مرغ زنده که سبب اخلال در امر تامین و توزیع مایحتاج مردم استان شده‌اند شناسایی و بزودی به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد.

🔹بازرس کل استان در ادامه با تاکید بر تخصیص نهاده یارانه‌ای به مرغدارانی که مرغ تولیدی را به شبکه توزیع و تحت نظارت استان تحویل می نمایند افزود: تعیین نقطه بهینه جوجه‌ریزی براساس محاسبات کارشناسی ، تشدید نظارت از طریق کنترل زنجیره تولید و توزیع و پرهیز از انجام فعالیت های بخشی و جزیره‌ای مهم‌ترین راه‌های کوتاه نمودن دست دلالان و اخلالگران بازار مرغ است.

🔹 در ادامه سلیمانی دشتکی استاندار ایلام با تقدیر از ارائه گزارش بازرسی کل استان، دستوراتی در خصوص اصلاح فرایند ها و تشدید نظارت در زنجیره تولید تا توزیع مرغ را صادر نمود. @weerair

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group