پایگاه خبری تحلیلی ویرا weera.ir

يكشنبه 23 خرداد 1400 | Sunday 13 June 2021

سایت ویرا - پس از ۱۷ سال از کلنگ‌زنی مجتمع پتروشیمی ایلام ، این صنعت با اشتغال قابل توجه بیش از ۳ هزار نفر در پروژه و اشتغال مستمر ۱۲۰۰ نفر کارفرما و پیمانکار به عنوان صنعت تحول‌خواه و توسعه‌محور بویژه در امر اشتغال معرفی شده است.

✍سایت ویرا - محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق ایران که او را بیشتر به عنوان یک چهره پرحاشیه در صحنه‌ سیاست می‌شناسند ،در چند سال اخیر بواسطه‌ی اظهارات ساختارشکنانه و رادیکال از‌ چهارچوب و خط قرمز‌های حاکمیت خارج شده است و این خروج از ابتدای چهار سال دوم دولت دهم آغاز شد.

سایت ویرا- در راستای اهدای تجهیزات پزشکی به وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی با حضور دکتر قیصوری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام و نایینی مدیر شعب بانک مهر ایران استان ایلام، خانم طهماسبی معاون اجتماعی استاندار و جمعی از همکاران این بانک و دانشگاه علوم پزشکی اقلام مربوط به تجهیز مراکز بهداشتی در مبارزه با بیماری کرونا تخصیصی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تحویل این دانشگاه شد.

 ✍سایت ویرا - یادداشتی از مانشت خواندم که زلالی و روشنی‌اش را از چشمه‌های سراب‌کارزان به ادب نغز و پرمغز به ارمغان گرفته بود؛ از کرشمه‌ها و ناز و ادای کرونا سخن رانده بود و بی‌پیرایه و عریان اما کوتاه کووید ۱۹ را به زیبایی قلم آراسته بود و تا به این ویروس نرسیدم معنی سخنش را نمی‌دانستم.

 

سایت ویرا- خلیل کمربیگی- پژوهشگر اجتماعی فرهنگی- "قتل در ایلام، خشونتی است که اغلب مردان مرتکب آن می شوند. بیشتر در میان شهرنشینانِ جوانِ شاغل در بازار و برخوردار از تحصیلات دیپلم و پایین تر رایج بوده، که عمدتاً فامیل خود را با سلاح گرم به قتل رسانده اند".

 

 ویرا- پژمان مهدوی روزنامه‌نگار و پیشکسوت رسانه‌ای و مدیرمسئول سایت خبری "تیتر آخر" پس از تحمل چند روز بیماری کرونا جان به جان آفرین تسلیم گفت و خانواده، دوستان و همکاران خود را در اندوه بی‌پایانی فرو برد.

 
✍ویرا -دکتر سارا فلاحی-🔹۲۶ روز از شروع مجلس یازدهم گذشته بود که تلفنم زنگ زد. شماره ناآشنا بود اما وقتی خودش را معرفی کرد، دیدم این مرد بزرگ، آشناترین نام برای همه ایلامی‌هاست: دکتر حسن بیگی، پدر توسعه صنعت پتروشیمی ایران و نماد غیرت ایلامی‌ها در عرصه صنعت!

سايت ويرا- بهروز سپيدنامه- سالیان مدیدی است که آسیب‌های اجتماعی – به مفهوم عام کلمه – و خودکشی – به مفهوم خاص کلمه – مد نظر مسئولین و محققین استان ایلام قرار گرفته است و چنین التفاتی، قابل تقدیر و ستایش است. مسئولین در راستای بررسی آسیب‌های اجتماعی، جلسات فراوانی برگزار نموده و محققین، پژوهش‌های متعدد و متنوعی در قالب اولویت‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌ها دانشگاهی انجام داده‌اند. بی‌شک انتظار می‌رود که خروجی چنین اهتمامی، حرکت از وضع موجود به وضع مطلوب باشد اما داده‌های تجربی چندان مؤید این امر نیستند. 

 

✍️ویرا- شهرام مامی - روان شناس خبر تلخ و سنگین است.اتفاقی غم انگیز و بهت آور اول صبح یکشنبه به عادت مألوف دست به صفحه فضای مجازی و جستجوی دیگر بار اخبار کشور و استان؛ پدری دو فرزند و همسر و خود را کشت!!!؟؟؟ ❌دلیل هرچه باشد، دردناک ترسناک و شوک آور است.

 

سایت ویرا -صبح روز دوازدهم بهمن ماه یکی از دردناک‌ترین خبرهای چند سال اخیر را در ایلام شنیدیم. 🔹یک کارمند بانک پس از به قتل رساندن همسر و دو فرزند خود با سلاح شکاری، در یکی از شعب بانک تجارت به زندگی خود پایان داد و علامت سوال بزرگی را در مقابل تمام قضاوت‌ها و شنیده‌های افکار عمومی قرار داد.

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به مدیریت سایت ویرا می باشد ، طراحی شده توسط دنیای طراحی وب 09186377747

Template Design:Dima Group